• Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  e-mail : sklep@sportandsport.pl
  tel : 662 403 590 godz 8.00-15.30

  FARBA DO MALOWANIA LINII BOISKA 15 KG

  290,00 zł 259,00 zł

  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny
  Waga:15.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  FARBA DO MALOWANIA LINII BOISKA 15 KG

   

  Szukasz trwałego sposobu na odświeżenie wyglądu swojego boiska? Dobrze trafiłeś.

   

  Farba do malowania linii niemieckiej firmy HAERING ® to wysokiej jakości koncentrat, przeznaczony do znakowania boisk trawiastych, sztucznej murawy oraz kortów tenisowych. Pomoże w szybkim odświeżeniu wyglądu boiska i przygotowania go do kolejnego meczu czy treningu.

   

  Farba pozbawiona jest szkodliwych substancji, dlatego jest nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Nie zaburza wzrostu trawy Jest neutralna dla wód gruntowych.

   

  Farba do malowania linii boiska HAERING ® doskonale kryje, pozostawiając śnieżnobiałe linie. Jest odporna na działanie deszczu i ścieranie, dzięki czemu rzadziej trzeba poprawiać linie wyznaczonego boiska.

   

  Sposób użycia:

  Wstrząsnąć opakowaniem przed użyciem. Rozcieńczać czystą wodą. Temperatura farby oraz podłoża nie może być niższa niż + 1 ° C.

  Przed pierwszym znakowaniem boiska należy rozcieńczyć koncentrat z wodą w stosunku 1:4. W przypadku kolejnego malowania można zastosować mieszanie farby do wody w stosunku 1:5 lub 1:6.

   

  Wydajność:

  Gęstość farby to około 1,5 g / cm³. Na metr bieżący linii o szerokości 10 cm w przybliżeniu potrzebne jest 5 do 10 g. Opakowanie wystarczyć powinno na 5 kolejnych znakowań linii boiska. W zależności od pogody i warunków wzrostu, wyznaczone boisko będzie widoczne do 4 tygodni. Czas ten może się różnić w zależności od tempa wzrostu trawy.

   

  Farbę do znakowania można przechowywać w oryginalnym zamkniętym kanistrze do ok. 1 roku. Należy upewnić się, że kanister jest przechowywany w pomieszczeniu chronionym przed mrozem. Unikać działania promieni słonecznych oraz bezpośredniego kontaktu ze źródłem ciepła.

   

  Utylizacja:

  Czysty, pusty pojemnik może trafić do recyklingu. Pozostałości koncentratu należy utylizować w punkcie zbiórki starych farb.

   

  Farba do malowania linii boiska HAERING ®  

  - nadaje się do wszystkich maszyn do malowania linii boiska,

  - śnieżna biel,

  - zalecane proporcje rozcieńczania farby do wody to od 1:4 do 1:6,

  - kanister o pojemności 15 kg,

  - przeznaczona do znakowania boisk trawiastych, sztucznej murawy oraz kortów tenisowych.

   

   

  CECHY TOWARU

  Pojemność
  10 L
  Kolor
  biały

  WIELKOŚĆ OPAKOWANIA

  Waga opakowania
  15 kg
  Wymiary opakowania
  30x27x27 cm

  DOKUMENTY

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję